K2Realty
K2Realty
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 195 000 $
    3 482 $/м²

    Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

    приміщення для надання послуг
    56 м²
    2021 рік побудови
    вчора
    Пропонується до продажу косметологічна клініка в ЖК Кадорр на Бойчука 19а на Печерську. Клініка площею 56,2 м розташована у квартирі на першому поверсі. Складається з трьох окремих робочих кабінетів з якісними кушетками та вбудованими меблями. В два кабінети проведена вода. Додатково є кімната для персоналу, санвузол, рецепція та зона очікування. Ремонт якісний 2021 року в дуже гарному стані, всі меблі залишаються, є система автономного енергозабезпечення. Комплекс з презентабельними зонами загального користування, великою територією та професійною охороною від Kadorr. Поруч ЖК Новопечерські Липки, Новопечерська Вежа, Ботанічний сад. $195000
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.